ضایعات مس

مس یکی از پرکاربرد ترین فلزات در بخش های صنعتی و خانگی میباشد که ضایعات آن نیز خریداران بسیار زیادی دارد. ضایعات مس پس از جمع آوری به مراکزی برای ذوب شدن ارسال میشوند تا بعد از ذوب شدن آنها دوباره مورد استفاده قرار بگیرد و از آنها محصول جدیدی تولید شود. ضایعات مس را افرادی خریداری میکنند که  امکان بازیافت و تبدیل مس برای آنها وجود داشته باشد.

ضایعات مس

خریدار ضایعات مس

خریدار ضایعات مس به دو دسته تقسیم میشوند. گروه اول افرادی هستند که به عنوان دلال فعالیت میکنند و تنها به دنبال کسب سود بیشتر حاصل از خرید این فلز گرانبها هستند. خریدار ضایعات مس که به عنوان دلال فعالیت میکنند مناع خریدار را لحاظ نمیکنند و تنها به دنبال کسب سود بیشتر میباشند که از این رو فروشنده متضرر خواهد شد. اما دسته دوم خریدار ضایعات مس از خریدارانی هستند که بعد از خرید مس با قیمت مناسب اقدام به تبدیل  و بازیافت آنها کرده و سپس به واحد های تولیدی که به این فلز نیاز دارند به فروش میرسانند. شرکت ضایعات سرا از شرکت هایی است که تعرفه بسیار مناسبی را برای خرید ضایعات مس در نظر گرفته است و به همین دلیل سود بسیار خوبی حاصل از فروش ضایعات مس عاید فروشنده خواهد شد.

خرید ضایعات مس با بالاترین قیمت

خرید ضایعات مس با بالاترین قیمت یکی از شعارهای تمامی خریداران ضایعات این فلز میباشد. خرید ضایعات مس با بالاترین قیمت نباید باعث شود تا با هر قیمتی که به شما پیشنهاد شد ضایعات مس را بفروش برسانید. خرید ضایعات مس با بالاترین قیمت را شرکت ضایعات سرا به انجام میرساند زیرا این شرکت از جمله شرکت هایی است که توانسته بدون واسطه و بصورت مستقیم ضایعات مس را با قیمت بسیار مناسب و منصفانه خریداری نموده و بعد از بازیافت در اختیار تولید کنندگان محصولات مسی قرار دهد. 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :