تخریب و گود برداری

برای شروع یک پروژه عمرانی و یا ساختمانی ابتدا تخریب و گود برداری انجام میشود و سپس مراحل دیگر ساخت سازه انجام میشود. تخریب و گود برداری یکی از مراحلی است که در طی آن باید سرپرست تخریب و هم چنین گود برداری تمامی نکات ایمنی را در نظر بگیرد تا هیچگونه حادثه ای متوجه پرسنل و کارکنان نشود و کار به صورت کاملا ایمن پیش برود. شرایط مناسب و ایمن برای پرسنلی که در تخریب و گود برداری مشغول به فعالیت هستند باید فراهم شود. یکی از موارد دیگری که باید در تخریب و گود برداری بعد از حفظ ایمنی مورد توجه قرار گیرد حفظ اموال داخل و خارج پروژه میباشد. این موضوع برای کارفرما بسیار مهم است و در صورتیکه نادیده گرفته شود و یا سهل انگاری در این زمینه رخ دهد ممکن است تلفات مالی زیادی به اموال کارفرما و یا اموال ساکنین مجاور پروژه وارد آید.

تخریب و گود برداری

اجرای تخریب و گود برداری

در اجرای تخریب و گود برداری باید نکاتی مورد توجه شرکت مجری قرار بگیرد. اولین موری که برای اجرای تخریب و گود برداری باید به آن توجه شود میزان سستی خاک است. سست بودن خاک مورد ارزیابی کارشناس و مهندس پروژه قرار بگیرد تا بتوان به این اطمینان دست یافت که آیا امکان گودبرداری وجود دارد و همچنین تا چه عمقی میتوان خاک را گودبرداری نمود. میزان مقاومت ساختمان مجاور از نکاتی است که در اجرای تخریب و گودبرداری به آن باید توجه ویژه ای شود زیرا عدم توجه به این موضوع خسارات جبران ناپذیری را بر جا خواهد گذاشت.

قیمت تخریب و گود برداری

قیمت تخریب و گودبرداری نسبت به ابعاد پروژه تعیین میشود و هر چه پروژه وسیع تر باشد در نتیجه قیمت تخریب و گودبرداری نیز افزایش خواهد یافت. شرکت ضایعات سرا خدمات تخریب و گودبرداری را با مناسبترین قیمت و با در نظر گرفتن تمام اصول و نکات ایمنی به انجام میرساند و برای دریافت مشاوره میتوانید با کارشناسان این شرکت تماس حاصل نمایید.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :